XERXES MEDIA

Profesyonel Fotoğrafçılık

▶︎ XERXES, personelin gelişmiş teknik  ve bilimsel donanımlarından  ve olanaklarından yararlanmakla  aşağıdaki hizmetleri kendi (profesyonel departmanı) iında

tasarladıklarınızın gerçekleşmesi doğrultuda yerine getirecektir.

 

360 derecelik fotoğrafçılık:

Bilgisayarda  görüntü açısının sınırsız dönme ve değişme imkanıyla  istenilen ürününden değişik hacim ve açılarda bir üründen 360 derecelik fotoğrafçılık.

 

Görüntülü mecazi ağ yapımı:

Sayfalık ve serbest seyircide sınırlama olmadan ve bulunmadan ve en iyi kalite ve dakik detaylarla   istenilen  mekanda dolaşmak imkanıyla tarihsel, kültürel, spor, otel, villa, eğlence mekanları , ticari bina, idari defterler ve fabrikalardan değişik mekanlar yararlanma kabiliyetli.

 

3-D  fotoğrafçılık :

Sınırsız tirajda ofset baskı kabiliyetli ve tamamen üç boyutlu olarak gözler önünde serilen özel gözlüklerden yararlanmakla ürünlerden 3 boyutlu  fotoğrafların veya değişik mekanlar hazırlanması ve üretilmesi.

 

Özellikleri :

 

◎ Bir çok sayıda  ve sınırsız fotoğrafçılık.

 

◎ İdeal görüntü kalite ve açıklıkta (24 - 42 Mega-piksel Dijital).

 

◎ En yeni kamera ve fotoğrafçılık teçhizatlardan yararlanma.

 

◎ Tüm dünyada ekipman gönderme imkanı.

 

Hizmetler:

 

Endüstriyel fotoğrafçılık:

Endüstriyel ve reklam projelerinin belgeselleştirilmeleri için ürünler, parçalar, makinalar, fabrika yerleri, şirket ve kurumlardan fotoğraf çekmek.

 

Reklamcı fotoğrafçılık:

Baskı, broşür ,katalog ve Kentsel ve Dış Mekan kadar bütün reklam işleri için ürün veya istenilen mekandan fotoğraf çekmek.

 

Panorama  fotoğrafçılık:

Tek fırim şeklinde görülmez olan daha büyük ve dev ortamları  bir fırim de göstermek için 15 ila 360 dereceli görüş meydanından fotoğraf çekmek. Bu teknikte ortamın cembiyeti ve azameti iki misli artıyor  ve fotoğrafın bütün detayları doğal olarak ve değişime uğramadan görülebilir.

 

 

Projelerimizin Örnek:

 

©  2024  XERXES MEDIA Company  |    Copyrights all rights reserved

XERXES MEDIA