XERXES MEDIA

پوشش خبری و رسانه ای

زرکسیس مدیا با بهره گیری از تیم متخصص خبری، شامل خبرنگاران مجرب و نویسندگان مقالات مستقل، و عکاسان و فیمبرداران حرفه ای، هر رویداد خبری فرهنگی که در سرتاسر خاورمیانه برگزار شوند را، به بهترین و کاملترین شکل ممکن پوشش خبری میدهند.

این خبرنگاران بهمراه تیم تخصصی خبر، با حضور در محل اجرای مراسم و رویدادهای فرهنگی در سرتاسر خاورمیانه، از برگزاری، برنامه ها و اتفاقات مهم آنها، گزارشهای متنی و تصویری تهیه میکنند. خبرنگاران و نویسندگان مستقل، مقالاتی با جزییات و دقت فرآوان تهیه میکنند و همکاران تصویربردار آنان، به کمک تهیه عکسها و فیلمهای حرفه‌ای به مقالات آنها جان میبخشند.

مطالب و مقالات تهیه شده در اختیار بزرگترین و معتبرترین نشریات بین المللی و محلی، و همچنین خبرگزاری های شناخته شده و محبوب، در سرتاسر خاورمیانه قرارداده میشود. این نشریات و خبرگزاری ها شامل: روزنامه ها و مجلات (چاپی و یا اینترنتی)، وب سایتهای خبری و فرهنگی، صفحات شبکه های اجتماعی خبری، شبکه های رادیویی و تلویزیونی محلی و بین المللی و غیره، در کلیه کشورهای سرتاسر خاورمیانه، می باشند.

از این جهت، با پوشش خبری هر نوع برنامه و مراسم فرهنگی در سرتاسر خاورمیانه، علاوه بر اطلاع رسانی به مخاطبان از آنچه در هر رویداد میگذرد، سهم مهمی در مطرح شدن آن رویداد در منطقه شده و به اعتبار آنان میافزایند. همینطور در رویدادهایی که بصورت سالانه و یا دوره‌ای برگزار میشوند، موجب موفقیت بیشتر آنها و برندهای مرتبط به آن، در سالها و دوره های بعدی شده و مخاطبان بیشتری برای آنان فراهم خواهد کرد.

زرکسیس مدیا افتخار دارد تا با مهمترین، با کیفیت ترین، پر مخاطب ترین و محبوب ترین، خبرگزاری ها، مجلات و نشریات کل منطقه خاورمیانه همکاری داشته و نتیجه تلاش، مقالات و گزارشهای متنی و تصویری خود را در اختیار آنان قرار دهد تا سهم بسازیی در پیشرفت و مطرح شدن کشورهای خاورمیانه در سرتاسر جهان داشته باشد.

 

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، و یا رزرو تیم خبری برای مراسم و رویداد خود، با ما در تماس باشید.

 

©  2022  XERXES MEDIA Company  |    Copyrights all rights reserved

XERXES MEDIA